• Obniżka

Zestaw dla Sklepu: Kasa fiskalna, waga, szuflada, czytnik kodów, terminal

3 713,37 zł
3 342,03 zł Zniżka 10%
Brutto

Kompletny zestaw do sklepu kasa fiskalna z kopią elektroniczną, waga, szuflada, czytnik kodów, terminal oraz fiskalizacja i szkolenie, a to wszystko w promocyjnej cenie z rabatem.

Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa: http://www.kasyweb.pl/content/7-ochrona-prywatnosci Polityka bezpieczeństwa: http://www.kasyweb.pl/content/7-ochrona-prywatnosci
 • Zasady dostawy: Nie musisz się martwić o przesyłkę - wszystkie przesyłki dostarczamy na nasz koszt. Zasady dostawy: Nie musisz się martwić o przesyłkę - wszystkie przesyłki dostarczamy na nasz koszt.
 • Zasady zwrotu: Fiskalizacja jest jednorazową i nieodwracalną operacją polegającą na trwałym zapisie numeru NIP podatnika w pamięci fiskalnej. Ze względu na powyższe kasa lub drukarka zafiskalizowana nie podlega zwrotowi. Zasady zwrotu: Fiskalizacja jest jednorazową i nieodwracalną operacją polegającą na trwałym zapisie numeru NIP podatnika w pamięci fiskalnej. Ze względu na powyższe kasa lub drukarka zafiskalizowana nie podlega zwrotowi.

Kompleksowe wyposażenie dowolnego sklepu.

Zestaw sklepowy zawiera:

 1. kasa fiskalna Elzab Jota E na 4096 pozycji z kopią elektroniczną

 2. waga Elzab Prima 2 - niezawodna i zajmująca niewiele miejsca

 3. czytnik kodów kreskowych uznanej marki Motorola

 4. szuflada ELZAB GAMMA B22 bezawaryjna dedykowana zarówno dla pojedynczych sklepów jak i dla dużych sieci detalicznych

 5. terminal płatniczy Paytel (bez prowizji, bez abonamentu) do przyjmowania płatności kartami z doładowaniami telefonów zintegrowany z kasą fiskalną

 6. fiskalizacja, szkolenie i programowanie - 1zł

 7. wszystkie dokumenty do zwrotu 700zł z Urzędu Skarbowego dostaniesz wraz z zestawem

 8. a to wszystko w promocyjnej cenie z rabatem -10% na wszystko!!!

*zestaw jest możliwy do zmodyfikowania o kolejne kasy lub wagi np Wagę etykietującą na kolejne stanowisko, lub o sprawdzarkę cen.

Opis

Ilość towarów (PLU)
4096
Rozmiar rolki
57mm x 80m

Zobacz także